Zespół Szkolno-Przedszkolny Im.Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto dedykowane nauczycielom i całemu systemowi oświaty. To moment, kiedy doceniamy trud i zaangażowanie tych, którzy poświęcają się kształceniu i wychowywaniu przyszłych pokoleń. Z tą datą wiążą się też ciekawe wydarzenia dla dzieci i młodzieży, więc jest to dla nich bardzo radosny czas. Mogą nie tylko okazać swoją sympatię ulubionym nauczycielom, ale czekają też na nie liczne zabawy.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez klasę 6b i 7a. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział w grze miejskiej wymyślonej,   przez Stowarzyszenie Miłośników Jedliny-Zdroju .  Quest w Jedlinie – Zdroju zdobyty!!!

Comments are closed.
Skip to content