Zespół Szkolno-Przedszkolny Im.Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju

Dzień otwarty naszej szkoły

Dnia 20 lutego 2024 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. J.Korczaka w Jedlinie-Zdroju odbył się Dzień Otwarty. Na dzieci czekało dużo atrakcji, natomiast rodzice zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły. Przyszli przedszkolacy i uczniowie uczestniczyli w różnorodnych zabawach i zajęciach grupowych. Pod opieką nauczycieli wykonywali zadania na tablicy interaktywnej, bawili się na „Magicznym dywanie”, w salce sensorycznej oraz tworzyli pracę plastyczną. W formie zabawy rozwiązywali łamigłówki matematyczne i poznali tajniki robotyki. Kolejną atrakcją tego dnia były zabawy w języku angielskim. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia na sali gimnastycznej, gdzie pokonywali trasę z elementami wspinania. Najmłodsze dzieci pracowały z materiałem montessoriańskim. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek. Mamy nadzieję, że Dni Otwarte przyczyniły się do oswojenia z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić.

Comments are closed.
Skip to content