Zespół Szkolno-Przedszkolny Im.Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. W młodszych klasach rozpoczęliśmy od wykonania w klasach gaików oraz plakatów o tematyce ekologicznej – „Czysta Ziemia”. Uczniowie z klasy 1b zaprezentowali przedstawienie pt. „Wszystkie dzieci lubią zimę”.  Oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego uczniowie mogli pożegnać zimę i powitać wiosnę. Posprzątali teren szkoły oraz okoliczny park.

Klasy starsze przywitały wiosnę na sportowo, zdobywając Jałowiec, Borową oraz bawiąc się w gry terenowe. Sprzątali szlaki turystyczne i obserwowali zmieniającą się przyrodę

Jesteśmy pewni, że starania naszych uczniów sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Sporządził:  Samorząd Szkolny

Comments are closed.
Skip to content